HAKKIMIZDA


Tubalife Ailesine Hoşgeldiniz.

Artık ihtiyacınız olan herşeye en hızlı, en ucuz ve en güvenli bir şekilde e-ticaret sayfamızda bulunan Tuba Tedarikçilerinden ve size özel Tuba AVM den uluşabilirsiniz. E-ticaret sayfamızdan indirimli alış-veriş yaparak bu ürünlerin kapınıza gelmesini sağlanırken alış-veriş yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Ayrıca adınıza düzenlenen Tubalife Tasarruf Kart’I ile Tuba kobilerinden ANINDA İNDİRİM kazanarak ciddi tasarruflar sağlamanızı hedeflemekteyiz. Tuba NM şirketi tanıtım ve reklam organizasyonunda yer almak isteyen üyelerine önceden belirledği şartlarda üyelerine bir kazanç kapısı olarak bu organizasyonda yer alan üyelerin gelir elde etmelerini mümkün kılmıştır. Tuba NM Şirketi ilerleyen zamanlarda siz tuba üyeleri için yeni kazanç kapılarını sistemine ekleyerek siz tuba üyelerinin memnuniyetini artırmayıda olmazsa olmaz hedefleri arasına alarak tamamen üyelerininmemnuniyetine odaklanmış durumdadır. Keyifli alış-veriş yapmanızı ve Tuba tanıtım organizasyonunda yer almak isteyen üyelerimizin bereketli kazanç elde etmelerini diliyerek Tuba ya üye olduğunuz için TEŞEKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.

TUBALİFE

  • TUBALİFE 19 Mart 2015 tarihinde tamamen yerli sermaye ile kuruldu.
  • Genel merkezi Osmanlı Devletinin Başkenti olan Bileciktir.
  • Tüm Resmi belgelerini devletin yetkili ortamlarından alıp faaliyete başlamıştır.
  • TUBALİFE şirketi tamamen yerli mühendislerin geliştirmiş olduğu yazılımla en etkili ve hızlı şekilide işlem yapmalarınımümkün kılar.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ


Tuba NM Şirketi ilerleyen zamanlarda siz tuba üyeleri için yeni kazanç kapılarını sistemine ekleyerek siz tuba üyelerinin memnuniyetini artırmayıda olmazsa olmaz hedefleri arasına alarak tamamen üyelerininmemnuniyetine odaklanmış durumdadır

Keyifli alış-veriş yapmanızı ve Tuba tanıtım organizasyonunda yer almak isteyen üyelerimizin bereketli kazanç elde etmelerini diliyerek Tuba ya üye olduğunuz için TEŞEKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.

MİSYONUMUZ

  • Zevkli alış-veriş yapmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Tuba Network Marketing firması olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

  • Milyonların kalbinde yer almak istiyoruz.

PROJELERİMİZ